Jem tylko niedojrzałe banany

Jeśli wybrałeś B. i preferujesz niedojrzałe banany:

 

Przygody to coś, co lubisz najbardziej. Lubisz podejmować ryzyko – to jedyny powód, dla którego krew wciąż krąży w Twoich żyłach. Bo skąd tu mieć pewność, czy taki niedojrzały banan akurat Ci nie zaszkodzi, nie spowoduje cierpienia? A mimo tego ryzykujesz. Jego cierpkie nuty  kojarzą Ci się z pradawną, prehistoryczną surowością początków istnienia ludzkości. To synonim utraconej wolności, niepewność w czystej postaci, zapowiedź ekscytującej przygody. Jesteś osobą zorientowaną na wyzwania, a trudy życia codziennego nie przytłaczają Cię ze względu na pogodne usposobienie i silnego ducha. Wielu ludzi może pozazdrościć Ci woli działania. Jesteś prawdziwym wilkiem wśród stada baranów. Nie uznajesz kompromisów. Masz gdzieś zasady i dobre rady wujaszków.

 

Jeśli jesteś kobietą:

 

Gustujesz w niebezpiecznych mężczyznach lub silnych, zdecydowanych, lecz nieobliczalnych kobietach. Jakaś dziwna siła ciągnie Cię ku młodszym egzemplarzom, których nieopierzona natura stanowi dla Ciebie ekscytujące wyzwanie. Co ciekawe – relacje odbijają się czkawką raczej Twoim ofiarom, niż Tobie. W kwestii uczuć jesteś zmienna i z łatwością porzucać kolejne osoby, które nie spełniły Twoich wymagań lub po prostu Cię znudziły. Za nic masz sobie stateczność i bezpieczeństwo. Poszukujesz z uporem maniaczki, ale zastanów się… Myślisz, że znajdziesz swoją połowicę z tak beztroskim podejściem?

 

Jeśli jesteś mężczyzną:

 

Albo jesteś nieświadomy wpływu różnych składników pokarmowych na Twoje funkcjonowanie, albo najzwyczajniej w świecie masz to głęboko gdzieś, gdzie jest bardzo ciemno. Tak czy siak, skupiasz się na doznaniach i na działaniu. Nie rozmyślasz za dużo, bo to strata czasu i energii. Szybko podejmujesz decyzje, czasem nawet bez pomyślunku, ale negatywne skutki ewentualnych błędnych wyborów tylko Cię napędzają. Lubisz wyzwania i masz ciągoty do niebezpiecznych, nieobliczalnych kobiet lub groźnych mężczyzn. Femme fatale to Twój ideał, zwłaszcza gdy wyraźnie odrzuca Twoje zaloty. Lubisz dostać kosza, tak dla rozrywki, co jakiś czas. To dla Ciebie zapowiedź nowych wyzwań i nieograniczonych możliwości. Wtedy zawsze znajdujesz nowy obiekt adoracji. To znacznie lepsze niż przywiązanie do jednej osoby, prawda? Nie zrażasz się łatwo pewny swojej wspaniałości. Tak trzymaj!