Jem tylko dojrzałe banany

Jeśli wybrałeś A. i preferujesz dojrzałe banany:

 

Jesteś osobą, która wybiera pewne rozwiązania. Lubisz bezpieczeństwo i jasną sytuację. Ryzyko nie jest na liście Twoich upodobań. Wolisz słodkie, stonowane życie, pozbawione niebezpieczeństwa, niepewności i zbędnych perturbacji. Grunt, żeby wszystko dobrze się trawiło i zapewniało stabilność. Uchodzisz za osobę stonowaną i godną zaufania. Czasem gnijesz w nudzie codzienności, niczym ciemniejąca z każdym dniem skórka banana. Wtedy marzysz o szalonych przygodach, ale brakuje Ci odwagi, żeby pójść na całość. Wydaje się, że wiadomo, czego można się po Tobie spodziewać, ale, nieoczekiwanie, w środku kotłuje się energia gotowa wybuchnąć w chwili skrajności. Potrafisz zmienić się o sto osiemdziesiąt stopni, gdy ktoś doprowadzi Cię do granic możliwości. Jesteś trochę jak ten dojrzały banan – słodki i solidny (w skutkach). Pomyśl jednak, czy czasem nie warto byłoby zaszaleć? W końcu nie jesteśmy tutaj po to, żeby się nudzić!

 

Jeśli jesteś kobietą:

 

Dobrze wiesz, co to znaczy. Wolisz mężczyzn (lub kobiety) starszych od siebie – na tyle starszych, żeby nie było zbędnego ryzyka związanego z niedoużywaniem mózgu. Gustujesz w partnerach o zdefiniowanej osobowości, zasadach i oczekiwaniach. Lubisz rozwiązywać problemy na bieżąco i zwracasz dużą uwagę na drobnostki, co czasem może skutkować zbędnymi kłótniami, ale bywa także niezwykle oczyszczające. Chcesz wiedzieć, czego możesz spodziewać się po swojej drugiej połowicy, a nie ma na to lepszej recepty, niż wybrać sobie kogoś ustatkowanego, nie potrzebującego ganiać za przygodami i zgubnymi w skutkach uciechami współczesności. Poza tym starszy partner to coś dobrego i wygodnego, prawda?

 

Jeśli jesteś mężczyzną:

 

Lubisz uprawiać sport, być może chodzisz na siłownię i wiesz, że dobry dojrzały banan nie jest zły. Najlepiej po treningu, najlepiej gotowy do szybkiego przetransformowania w czystą energię. Upodobanie do tego typu bananów nie przekłada się jednak na zainteresowanie starszymi od siebie kobietami i mężczyznami. Prawdopodobnie chcesz imponować młodym, zgrabnym dzierlatkom (jeśli nie znasz tego słowa, patrz TU), a nic tak nie działa na kobiety jak kawał porządnego mięśnia. Gdybyś jednak przypadkiem przepadał za starszymi od siebie, oczekujesz, że będą to osoby zdecydowane, które poprowadzą Cię nieznanymi dotychczas ścieżkami. W Twoim mniemaniu to całkiem ekscytująca i subtelnie ryzykowna perspektywa, zwłaszcza, że “co ludzie powiedzą”? Prawdopodobna dominacja ze strony kogoś starszego bardzo Cię kręci.